Söğütlüçeşme Lavabo Açma

Söğütlüçeşme lavabo açma tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarımız ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için tıkalı lavabo açma servisimiz bulunmaktadır. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Küçükçekmece semtine hizmet vermekteyiz.

Söğütlüçeşme Tıkalı Lavabo Açma

Küçükçekmece Söğütlüçeşme lavabo açma tıkalı kalmış pimaş lavabo borularını açabilir. 20-30 cm boyutlarında çok sayıda saç kütlelerinin üst üste bindiğini düşünün. İrili, ufaklı gıda artıklarının keza aynı şekilde kanalı doldurduğunu düşünelim. Sorunun sıfır noktası ve ana kaynağına yani kanal içinden ayrıştırmayı yapmazsak problem oluşturulması devam eder. Bu gözlemde lavabo açan firma özel görüntüleri anlık sistemden almayı başarabilir ve tıkanmış lavabo açma için formüller geliştirebilir. Söğütlüçeşme lavabo açma kırmadan lavabo tesisat kanalını temizlemenin yönteminin spiral tel haznesi bulunan ve kameralı lavabo açma cihazı ile yapılmasından yanadır. Pimaş boru sistemleri için kırmaya gerek olmadan ayrılacak bir boru içinden sistemlere ulaşabiliriz. Zaten boru sistemleri elimizle ulaşacağımız kısımdadır. Oradan başlar ve cihazın spiral ucunu göndeririz. Kameralar ile bulunan kısımda özellikle çalıştırırız. Anlattığımız kısım dakikada 100’den fazla dönüş hızı sağlar ve içteki sıkışan malzemenin yapışan kısımlardan ayrışmasını, aşağı yönlü gitmesini sağlar. Biz zaten bu sistemi 30-50 metre hatta daha uzun gider içlerinde bile çalıştırabiliriz. Yani İstanbul’da duvar arkasındaki boruları kırmadan lavabo açan firmalar gibi düşüncelerinize tam olarak tercüman olabiliriz.

Söğütlüçeşme lavabo açma eviye giderinde sürekli tıkanma yaşanan problemlerde lavabo açan tesisatçı bu kısımda temizlik yapabilir ve yanlış kıvrılan gider borusunu düzeltebilir. Ayrıca iç kısımlardaki sifon sisteminin doğru çalıştığının kontrolünün yapılması ve lavabo tıkanıklığına ne iyi gelir gibi problemlerde banyoları da kapsayacak bu sistem ile tam temizlik sunmaktayız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55