Lavabo Açan Tesisatçı

Lavabo açan tesisatçı firmamızda özel robot cihazlar vardır bu sayede kırma dökme işlemleri yapmadan lavabo tıkanıklığına müdahale etmekteyiz. Tıkalı lavabo açma servisi için bizi aramanız yeterlidir.

Lavabo tıkanıklığı açma hizmet noktamız İstanbul genelidir üstelik 99 TL değişmeyen fiyat tarifesi ile her semte hizmet veriyoruz. Tıkanıklık problemlerine anında müdhale edilmesi gerekir yoksa bakteriler üreyerekl kötü kokulara sebebiyet verirken hastalıklarada yol açmaktadır. Bu yüzden lavabo açan tesisatçı firmamız aynı gün içinde hizmet vermektedir.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Bireysel olarak lavabo açma işleminin en güvenilir yöntemi pompa kullanmaktır. Lavabo açma kimyasalları ani tepkimeler verebilir size ve tesisata zarar gelebilir bu yüzden kimyasal kullanmayı hiç önermiyoruz. Lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı bulmak sizin için hem ekonomik hemde en güvenilir yol olacağını unutmayın. Firmamız İstanbul geneli aynı gün içinde lavabo tıkanıklığı açma hizmetleri vermektedir. Lavabo tıkanması nedenleri; yemek ve yağ atıkları lavaboların tıkanmasında baş rolü oynamaktadır.
Lavabo tıkanıklığını açmak için kullanılacak belli başla yöntemler vardır. Bunlardan bir tanesi lavabo açıcıdır. Lavabo açıcı, kullanılırken dikkat edilmesi gereken doğru kullanılmadığı takdirde yaralanmalara yol açabilecek bir yöntemdir. Lavabo açmak için kullanılabilecek diğer bir yöntem karbonat ve sirkedir. Bu iki karışımı gider borusunun içerisine boşaltıp 1 bardak karbonat ve yarım bardak sirke ekleyerek üzerine sıcak su ekleyebilirsiniz. Son olarak ise her şeyden daha çok etkili olan kalıcı bir yöntem olan robot makine yöntemidir. Boru içini görüntüleyen kamera sayesinde tıkanıklığa sebep olan noktayı bu cihazla bulmak artık çok kolay.Yıllardır en yeni teknolojiyi takip eden firmamız lavabo giderini açmada da kalıcı çözümler sunmaktadır. İstanbul’un her yerinde bulunan Lavabo açan tesisatçı servislerine 7/24 ulaşabilirsiniz.
Lavabo tıkanıklığının en büyük nedeni yağlanma ve katı atıkların lavabo borularında tıkanmasıdır. Çözümü ise kameralı lavabo açan firmalardır. Böylelikle tıkanmanın sebebini kolaylıkla bulabilirsiniz. Kamerayla tıkanıklık açıldıktan sonra neden tıkandığını ustalardan öğrenebilirsiniz. Lavabo açan tesisatçı etrafı yağ tutmuş mutfak giderlerinde kanalaçma yaparak %90 kalıcı çözümlere ulaşmaktadır. Atık su  giderlerinin boruları 5 yılda bir temizlenmesi şarttır. Bunun nedeni kötü koku ve ve mikroplara karşı korunmaktır. İçi yağ ve tortu bağlamış atık su giderleri temizlenmezse siz yokken taşma yapacak ve evinizi kanalizasyon suyu basacaktır. Size en yakın tesisatçının evinizde boş yere delikler açması yerine kurumsal olarak çalışan Lavabo açan tesisatçısını tercih edin ve ortalık berbat olmadan temiz ve garantili sonuca ulaşın.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55