dudullu lavabo açma

Dudullu lavabo açma için arayacağınız tesisat firmamız en ekonomik fiyatlarla hizmet vermektedir. Lavabo açma sadece 99 TL üstelik aynı gün içinde servis hizmeti vermekteyiz.

Dudullu lavabo tıkanıklığı açma pratik ve hızlı bir destekçi arıyorsanız, yanlışlıkla dökülen donmuş yağların yada attığınız taş ve toprakların lavaboyu tıkadığını düşünüyorsanız, artık pompa kullanmak pek faydalı olmuyorsa acilen bizleri arayınız.

Dudullu Lavabo Açan Tesisatçı

Dudullu lavabo açma bizim tekniğimize yakın fakat etkisi çok sınırlı olan ve müşterilerimiz kendi tesisatlarını kendisi temizlemeye kalktığında boru zedelenmesi, sızdırma gibi ekstra sorunlarında oluşabildiği hortum tekniğini anlatalım ve bizim teknik ile kıyaslayalım. Bahçe hortumunda herhangi bir kamera yoktur ve eğimli borularda, dönemeçlerde yön veremezsiniz, suyu sürekli açık tutsanız bile tazyik atığı hedef alabilir lakin boru da zedeleyebilir. 1-2 metre gibi alanda kullanılabilir ve tesisat içini zedeleyebilir. Dudullu lavabo açan tesisatçı bizim cihazda kamera, ön kısımda yön verme aparatı, atık parçalama, tazyikli su (150 bar basınç), 30 metre menzil, 2 cm ile 20 cm çapındaki boru içine girebilme, bazı eşyaları geri çıkartmak… gibi yazmakla bitiremeyeceğimiz çok fazla artı özelliği var ve lavabonuzun tek ilacı bu cihazdır.

Dudullu lavabo açma kesinlikle böyle bir şey yoktur ve cihaz kullanım servis ücreti içinde yer almaktadır. Ayrıca İstanbul’da geniş servis ağını kurmamız ile birlikte çalışan sayılarımızı artırdığımız, bu cihazdan elimizde yeterince bulunması nedeniyle, işlemleri hızlıca gerçekleştirebiliriz. Evinizdeki malzemeleri kullanarak maddelerin çözülmesi çok zordur ve bu konuda bize güvenin.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55