Çakmak Lavabo Açma 0551 231 83 55

Çakmak lavabo açma hizmetleri  0551 231 83 55 kırmadan robot cihazlarla aynı gün hizmet veriyoruz. Lavabo tıkanıklığı açma firması olarak Ümraniye Çakmak semtinde servislerimizi sürdürmekteyiz.

Lavabo Tıkanmasına Çözüm

Lavabo açma demek evlerinize gelerek pompa kullanılması anlamına gelmeyecektir. Pompanın gerekirse daha geniş çaplı olanı olsun biz sadece ön hazırlıkta suyun gitmesi için uygulamalar yapmaktayız. Kısa bir pompa müdahalesi ile suyun gitmesi sağlanırken, açılan hatlardaki atıkları kamera ile görerek sorunu yakından inceleme fırsatımız var demektir. Bu sayede ikinci aşama yani cihaz teknolojisi ile sorunlarda %100 çözüm odaklı yardımcı olabiliyoruz.

Çakmak lavabo açma ile banyolarınızdaki giderler, tuvaletteki tıkanmalar dahil hepsi bir arada servis kalitesi içerisinde ve özellikle çalışma sonrasında beğenilmeyen müdahaleler neticesinde ücretsiz yeniden servis imkanları ile desteğimiz sürüyor. Bir lavabonun hasar görmesi yani çatlaması gerçekten muazzam düzeyde sorunun artması ile oluşabilmektedir. Ne kadar atık birikirse baskı ve boruların esnemesi sizce de o kadar artması gerekmez mi? Peki esneyen borular zamanında sızdırmaya başlarsa duvar içlerinde, kirişlerde suyun lavaboyu kullandıkça akmaya başlaması nedeniyle ıslanmaların yükselmesi, etrafta nemin artmasına neden olmaz mı? Hep kaçaklar hem de atıklar için doğru teşhisin öneminin farkındayız ve bunun için kameralı açıcı teknolojisi kullanmaktayız.

Çakmak lavabo açma yetkilerimiz bazen beton ıslaklıklarının nedenini bulmak için termal kamera kullanarak örneğin duvar arkası, fayans altlarında borular geçip geçmediğini bulabildiğini de yazmak istiyoruz. Amacımız üstün hizmet kalitesini artırmak ve asla ödün vermemek şeklinde ilerlemektedir. Asıl sıkıntıyı bulursanız, çözüm de doğru bir şekilde ilerleyebilir ve biz bu amaçta devam etmekteyiz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55