Kağıthane Gürsel Lavabo Açma

Kağıthane Gürsel lavabo açma şirketi olarak son teknoloji cihazlarla lavabonuzu kırmadan ve dökmeden açmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Kağıthane semtine hizmet vermekteyiz.

Gürsel Makinalı Lavabo Açma

Kağıthane Gürsel lavabo tıkanıklığı açma sabit ofisi olan lavabo açan firmalar kıyaslamasında önde yer almasını bilen firmadır. Pek çok şirket açısından artılarımız vardır. Sigortalı binalarınız için bu şekilde hizmet yürütebilmekteyiz. Garanti sürelerimiz iki türlüdür ve parça, teknik servis olarak yazabiliriz. Kağıthane Gürsel lavabo açma çalışanları ile lavabo açan tesisatçı kalitesine yakışacak pek çok iyileşme ve teknolojik alt yapımızı güçlendirme gibi adımları atmış bulunmaktayız. Klasik olarak lavabo tıkanması çeşitli partiküllerin suyun akıp gittiği bölgeleri ve özellikle lavabo eviyesi başta olmak üzere o alanlara yakın seviyeleri tıkamasıdır. Tıkanma genelde bu şekilde yakın bir mesafede başlar. Bazen buna eviye altı gider borusunun katlanması, içten başlayan kısmi atık birikmeleri ile devam eder. Siz lavabo tıkanıklığı açma amacı ile belki pompa kullanıyorsanız ve rahatlama olduğunu gözlemliyorsanız o maddeler biraz daha ileriye gidiyor demektir. Ortaya çıkan sonuç ise örneğin bir iki metre uzakta ve beton içlerindeki kanalın tıkanmasıdır. Bizim felsefemiz ise tıkanan lavaboyu robotla açıyoruz şeklinde olacaktır. Bunun en büyük artısı kameralı lavabo açma sistemleri denememizden ötürü ne kadar etkili bir suyun kanal içinden gönderilmesi, atığın orada ne kadar ayrıştığı, sakal ve saç parçacıklarının ne kadarının gittiği gibi tüm alanlarda tam 20 metreden daha uzun bir menzil içinde net kararlar alabilmemizdir.

Kağıthane Gürsel lavabo açma teknisyenleri ile klasik olarak pompa ve helezon yay ana çalışma felsefemiz değildir. Biz pompa müdahalesini kısmi suyun gitmesi için kullanırız yalnız cihaz ile verim gerçekten çok üst standartlarda yer almaktadır.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55