Lavabo Açma

Lavabo açma için çok uğraştınız tüm yolları denediniz tıkanıklık inatçı mı çıktı ! fazla zorlamayın kendinize veya tesisata bilmeden zarar verebilirsiniz. Sadece 99 TL ye lavabo tıkanıklığı açan firmamızı aramanız durumunda gün içinde hizmet alabilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı açma karşınıza çıkabilecek büyük tıkanıklıklardaki zamanları biliriz ve geçmişteki gibi çaresiz ve daha büyük tadilatlara yol açabilecek çözümlerden kesinlikle uzakta ye alıyoruz. Tüm artıklar suda çözünüp gitseydi tıkanıklık sorunu olmayacaktı fakat kişisel yanlışlarımız lavaboyu maalesef doldurmaktadır. Biz çözüm için burayız o halde işlemleri anlatmaya başlayalım.

Lavabo açma uzun temizlik çubuğunu suya daldırıp, yere sürdüğünüzde tozu kiri bir hayli içine çekecek olan bu ürün temizlik için işinize pek çok defa yaramaktadır ve biriken suyu ne yaptığınızı sormak istiyoruz? Haliyle aşağıya inip bahçenize dökmeniz çok zahmetli olacaktır ve evinizdeki gider bölgelerini kullanırsınız. Genelde klozete dökülür fakat lavaboya da döküldüğünü biliyoruz. Doğru mudur? Kesinlikle değil ve biz bu suların yerlerinin lavabo olduğunu düşünüyoruz lakin bu şekilde değil içindeki atıkları temizlemeden kesinlikle dökmeyin. Lavabo açmada geniş olan küvetinizin gider kısmı da buna bağlı olarak açık unutulabilir ve saç, sabun, sakal, çeşitli ev eşyaları, temizleyici ürünler derken atık içinde giderken maalesef tıkayabilir. Onları çıkartmak yerine daha fazla uzaklaştırmak için cihaz kullanırız.

Lavabo açma birinci aşamada her hâlükârda gider içini inceleme ve atığı uzaklaştırma, tıkanıklığın boyutunu azaltıcı değil tamamen yok edici özelliklere sahip olan kanal açıcı cihaz ile hızlı ve güvenilir bir destekçiniz artık var ve atık kokuları da dahil biz göreve hazırız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55