Feriköy Lavabo Açma

Feriköy lavabo açma tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla kırmadan lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Şişli ilçesine servisimiz bulunmaktadır.

Feriköy Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Feriköy lavabo açma evlerimiz, iş yerlerimiz gibi kullandığımız alanlarda bize en çok sorun çıkaran yerlerden olan lavabo ve tuvaletler zaman içerisinde belirli sebeplerden dolayı tıkanıklık göstermektedir. Lavabo tıkanması açma hizmeti, kapsamlı bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır. Mutfak lavabosu açma bulaşıkları yıkarken lavaboya akan yağlar, sebze ve meyvelerin akan çamurları, pislikler, tortular, zaman içerisinde eskiyen yapının harç ve kumlarının dökülüp borularda birikmesi gibi sebeplerle tıkanan lavaboların atık su boruları başımızı ağrıtabilmektedir. Lavabo açan usta lavabo tıkanması bizlere küçük bir sorun gibi gelebilir ancak böyle bir sorunu küçümsemek başınıza daha fazla iş açılmasına sebep olabilir. Lavabo açma fiyatları tıkanık ile gidemeyen sular evinize dolabilir, alt kat komsunuz var ise evine su sızabilir. Bu sıkıntılı haller ile uğraşmamak için böyle bir sorun var ise önüne geçmemiz yerinde bir davranış olacaktır. Feriköy lavabo açma işi ile uğraşmamak için önlemler alabilirsiniz. Lavabolarınızın atık su borularına yağların gitmesini engelleyerek başlamak lavabolarınızın tıkanmasını önlemek adını iyi bir adım olacaktır.Tıkanmış lavabo açma işlemi için onlarca firma hizmet vermektedir. Bu firmalardan robot ile lavabo açan firma tercih etmemiz yararımıza olacaktır. Robot ile lavabo açma yapan firmalar lavabolarınızın tıkanıklıklarını açar iken lavabolarda ve zeminlerde maddi hasarlar meydana getirmemektedirler. Termal kamera ile tıkanıklığa bakan tesisatçı tıkanıklık açan robotu atık su borusuna yollayarak tıkanıklığı meydana getiren şey her ne ise ortadan kaldırır.

Feriköy lavabo açma işlemi yapan bir firma ile anlaşmadan önce tıkanıklığın boyutunu çok küçük olarak görmüş ve kendinizin açabileceğini düşünüyor iseniz size vereceğimiz bazı yöntemler ile tıkanıklık açmayı deneyebilirsiniz. Plastik bir pompa kullanarak tıkanıklığı açmayı deneyin. Tıkalı lavabo açma karbonat ve sirke karışımını lavaboya dökün ve üzerine sıcak su boca edin ardından pompalama işlemine devam edin, lavaboya çok güçlü baskı vermeniz gerekecektir. Lavabo açan tesisatçı karbonat ve sirke karışımına tuz da ilave edebilirsiniz. Lavabo açıcı robot bazı ev hanımları kimyasal asitli açıcılar kullanırlar. Böyle bir yöntem ile lavabo gideri açma işlemini tavsiye etmemekteyiz çünkü kimyasal maddeler lavaboların içerisindeki plastik malzemelere de zarar vererek ileride daha fazla maddi hasar ile karşılaşmanıza neden olabilir. Kimyasal maddeleri lavabolarınızı açarken kullanmaktan kaçınmanızı tavsiye ederiz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55