paşabahçe lavabo açma

Paşabahçe lavabo açma sadece 99 TL fiyatla bizi 0551 231 83 55 ten arayın aynı gün içinde kameralı tıkanıklık açma hizmeti verelim. Lavabo açma kampanyamız devam ediyor hemen şimdi bizi arayın.

Paşabahçe lavabo tıkanması açma sabahtan akşama kadar sırf lavaboyu temizlemek ve atıkları kanalizasyona göndermek için uğraşan teknisyenlerden bıkmadınız mı? Biz aynı işlemi ekipmanlarımız ile daha kısa sürede yapmaya devam ediyoruz ve kalıcı, kusursuz temizliği de yanında sunuyoruz.

Lavabodan Suyun Geri Gelmesi

Paşabahçe lavabo açma gibi tesisatçıların uzmanlık alanına giren biraz vakit alan eylemlerde bulunmak istemiyorsanız, lavabolarınıza gözünüz gibi bakmalısınız. Bazı lavabo evyelerinde un eleklerine benzer kısımlar vardır ve sadece su gibi sıvıların geçmesine izin verilir. Buraya takılan malzemeleri topladığınız sürece sorun yok. Lakin, banyo, tuvalet lavabosundaki kâğıt ürünler, saç, sakal, makyaj kalıntıları, mutfakta katı ve sıvı bazı gıdaların, özellikle donmuş yağların atık hatlarına zarar verebileceğini biliyor musunuz?

Paşabahçe lavabo açmada zaten biz bu iş için varız ve maksimum 30’luk borularda kanalları hijyen açısından kusursuz hale getirebiliriz. Eskisine nazaran çok daha elverişli olacak ve kaya kadar sert atık bile olsa onu tamamen parçalayacak ekipmanlara sahibiz ve bunu atığın olduğu bölgede gerçekleştirdiğimiz için asla tesisat kırılmasına meydan vermiyoruz.  Paşabahçe tıkanıklık açma olarak biz bunu tavsiye etmiyoruz ve en basitinden pompa ile gider suyu rahatlatılabilir ve bizi ararsınız hemen gider içi son nesil kamera ile görüntüler alınarak, uzmanlarımızca incelenir ve atıklar belirlenir, temizlik ise zaten kısa sürecektir.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55