içerenköy lavabo açma

İçerenköy lavabo açma için firmamızı arayn en ekonomik şekilde robot cihazlarla tıkanıklığı aynı gün içinde açalım. İlk önce gider içi görüntüleme yapılır daha sonra lavabo açma makinesi ile gider açılır.

İçerenköy lavabo tıkanıklığı açma onarım ve tadilat gibi işlemlerin asla yapılmaması gerekli ve sadece biraz inceleme yapıp, “fayans kırmamız gerekli” diyen tesisatçılar ile karşılaşırsanız dikkatli olmalısınız. Biz sadece boruda kaçak varsa tadilatı masaya yatırabiliriz ve unutmayın bunu da rastgele değil cihazlarımızdan aldığımız somut bilgiler ile yapıyoruz. Ayrıca lavabo açılması ile tadilatın uzaktan yakından hiçbir ilgisi yoktur. Ana unsur atığı oradan uzaklaştırmak olmalıdır.

Lavabo Tıkanmasına Sebep

İçerenköy lavabo açma kasap, et ön hazırlık reyonları, gıdaların yıkanması, etlerin ayıklanması gibi aşamalarda devamlı olarak lavaboları kullanırız. Et parçalarının un ufak olması gider içinden hızlıca kaybolmasını sağlarken aynı gün içinde benzer hataların yapması haliyle bir süre sonra lavaboların hiç kullanılmaması ile sonuçlanacaktır. Müşteri kaybı yaşanmaması için hemen açılması gereken bir tesisat olduğunu biliyoruz ve 1-2 saat gibi kısa zamanda atığı oradan su kullanarak açabiliriz ve sert formlar birikmiş ise aynı cihazın farklı aparatı ile oradan resmen kazıyabiliriz ve tesisatı en ufak zarar gelmez.  İçerenköy lavabo tıkanıklığı açma önemli sıkıntılardan biriside salata, meyve, sebze ve özellikle bakliyat ürünlerin evyeden hızlıca gitmesidir. Büyük bir sakız düşünün ve üzerine ne gelirse gelsin oraya girecek ve yapışacaktır. Lavabonuzda küçük bir yapışkan bile olsa haftalar boyunca onun büyümesine destek veriyor olabilirsiniz.

İçerenköy lavabo açma kâğıt havluların pek kalitesiz olanları gider içinde sıkıntı oluşturabilir ve tıkayabilir. Özellikle kalitesiz olanları kastediyoruz ve lavabonuzun içine cihaz ile açılma işlemi yapılması gerekiyor. Cihaz atığı inceler ve çöp, kokuşmuş malzemeye yönelik parçalama ve su gönderme gibi işlemler bir arada yapılabilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55