güneşli lavabo açma

Güneşli lavabo açma işleri yapan tesisat firmamız sadece 99 TL tıkalı mutfak lavabosu açmaktadır. Aynı gün içinde servis hizmeti Bağcıların tüm semtlerine ve güneşli bölgesine verilmektedir.

Tüm müdahalelere rahmen tıkanıklık açılmıyorsa fazla zorlamanız durumunda kendinize veya tesista zarar verebilirsiniz. Lavabo aç kimyasalı ani tepkimeler verebiliyor ayrıca pimaşlara zarar verebilirsiniz. Yoğun dökülen kimyasal gider bağlantı conta kısımlarını eriterek su kaçağına sebebiyet verir bu durum tıkanıklıktan daha kötüdür. Alt komşuya akan su yüzünden giderlerinizi kırdırmak zorunda kalabilirsiniz. Lavabo açma güneşli firmamız bu gibi durumlarla karşılaşmamanız için son teknooji ile tıkanıklığı açmaktadır.

Lavabo Tıkanması

Güneşli lavabo tıkanıklığı açma bilinçli bir tesisatçıyız ve mesleğimiz gereği lavabolarda sayısız kere işlem yaptık, atıkları bulduk, onları hatlara bir daha geri dönmeyecek şekilde uzaklaştırdık. Atıkların hepsi suda erimez ve bazen takılıp kalabilir ve siz her suyu kullandığınızda atığa çarpar, baskı oluşturur. Şu anda böyle bir atık su yükselmesi varsa pompa ile 5-10 dakika uğraşırsanız açılabilir. Lakin sorun ötelenir ve biz sorunu kökten çözmek istiyoruz. Güneşli tıkanıklık açma aşırı kirden ve sizlerin yaptığı yanlışlardan dolayı maalesef banyo evyesindeki gider kısmı dolabilir ve bu da bir nevi lavabo sayılır. Mantığı normal lavabo ile aynıdır ve en etkili çözüm üretkenliği su kullanarak ve basınç düzeyini 150 bara yükselterek yapabiliriz.

Güneşli lavabo açma su gideri gerçekten açar fakat siz hortum bulup saatlerce bunu gider içine gönderirseniz maalesef etkisi çok küçük olacaktır. Tazyikli suyu kullanmak içinde atığı görmek, su gönderdikten sonra nereye ulaştığını anlamak ve daha fazla uzaklaştırmak gereklidir. Güneşli tıkanıklık açan tesisatçı geniş evyeye sahip tesisatlar olabilir ve yüzük gittikten sonra geri çıkarılamayacağı düşünülebilir fakat durum bu şekilde değildir. Yakalama aparatı robot cihazın başına yerleştirilir ve bununla gider içi aranabilir. Kamera da kullanıldığı için görüldüğü yerden direk geri çıkartılabilir ve fazla zaman almaz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55