esenyurt lavabo açma

Esenyurt lavabo açma firmamızda kamera sistemi ile tıkanıklık görüntüleme ve yaylı robotlarla açma işlermleri yapılmaktadır. Mutak lavabo tıkanıklığı tıkanmasının bir çok nedeni olabailir yağ artıkları , yemek atıkları ve meyve sebze kalıntıları zamanla gideri tıkayabilir.

Esenyurt lavabo tıkanıklığı açma için kullanılan üniteler mutfak, tuvalet, banyo ve çeşitli iş yerlerinde bulunmaktadır. Hangi tip yada büyüklükte lavabo kullanırsanız kullanın, hepsinin gider bağlantıları aşağı yukarı aynıdır ve elimizde bulunan cihaz bu hatları saf ve tertemiz yapacak düzeneğe sahiptir. Esenyurt tıkanıklık açan tesisatçı olarak hizmetinizdeyiz.

Açan Tesisatçı

Esenyurt lavabo açma boruların içinde de atıklar bulunabilir ve lavabo içi su yüksekliği düştüğünde yada boru sızdırdığında, üst komşunuzun lavabo gideri sızdırdığında ve sizin tavandan damlalar akmaya başladığında mutlaka koku da oluşacaktır. Bizi arayın ve gelinceye kadar birkaç sprey kullanın kokuların durumunu azaltın. Emin olun kaçak varsa termal kamera ile %100 tespitini yapabiliriz ve lavabo kokusunun ana kaynağı atığı bulmak için gider içine cihaz gönderilmesi yeterlidir. Esenyurt lavabo açan tesisatçı lavabo ne kadar aşırı ve bilinçsizce yani hatalı kullanılırsa içine atılabilecek yabancı maddelerde artış gözlenebiliyor. Sadece elinizi, yüzünüzü yıkamak için kullanmalısınız ve kâğıt havlu, tuvalet kâğıdı yada ıslak mendil bile lavaboya gönderilmemelidir.

Esenyurt lavabo açma için tadilat ihtiyacı olasılığı zayıftır. Çünkü tadilat olması için hasarlı boru bulunması, onu değiştirme gibi gereksinimlerin personelimiz nezdinde ortaya çıkması gerekir. Ortada küçük yada ileri düzeylerde bir tıkanıklık varsa asla tadilata gerek yoktur çünkü kapalı devre olan bu sistemlerin içine giren robot ile her şey artık daha kolay.

 

Ardıçlıevler mahallesi Gider Açma Esenyurt
Atatürk mahallesi Gider Açma Esenyurt
Cumhuriyet mahallesi Gider Açma Esenyurt
Çakmaklı mahallesi Gider Açma Esenyurt
Esenkent mahallesi Gider Açma Esenyurt
Fatih mahallesi Gider Açma Esenyurt
Güzelyurt Haramidere mahallesi Gider Açma Esenyurt
İncirtepe mahallesi Gider Açma Esenyurt
İnönü mahallesi Gider Açma Esenyurt
İstiklal mahallesi Gider Açma Esenyurt
Mehterçeşme mahallesi Gider Açma Esenyurt
Merkez mahallesi Gider Açma Esenyurt
Namik Kemal mahallesi Gider Açma Esenyurt
Örnek mahallesi Gider Açma Esenyurt
Pınar mahallesi Gider Açma Esenyurt
Saadetdere mahallesi Gider Açma Esenyurt
Sanayii mahallesi Gider Açma Esenyurt
Talatpasa mahallesi Gider Açma Esenyurt
Yenikent mahallesi Gider Açma Esenyurt
Yeşilkent mahallesi Gider Açma Esenyurt

Tıkla ARA : 0551 231 83 55